Економічність:
Головною особливістю алюмінієвого електрорадіатори «ОптіМакс» є його економічність. Жоден зайвий кіловат не затрачуватиме завдяки розумній електроніці і виносного датчику температури повітря в приміщенні. Точність підтримки температури в приміщенні 0,5 ° С (діапазон регульованих температур від 5 до 50 ° С), що дозволяє виключити Перетоплять у Ваших приміщеннях. Практика показала, що в перебігу опалювального сезону «ОптіМакс» споживає до 30% від своєї номінальної потужності, тим самим знижує витрати на електроенергію і забезпечує комфортні умови у Вашому приміщенні.

Ефективність:
Завдяки розташуванню нагрівального елемента по всій довжині нижньої частини радіатора досягається рівномірність його прогрівання і максимальна тепловіддача, що не завжди можливо в інших системах опалення.

Екологія та безпека:
Електрорадіатори «ОптіМакс» працюють безшумно завдяки симісторними комутації. Прилади повністю герметичні (немає випарів, не боїться накривання). Можливість обмежити температуру поверхні будь-якого радіатора від 40 до 70 ° С виключає пересушування повітря і забезпечує безпеку (в дитячій кімнаті, поряд з меблями і т.п.). «ОптіМакс» має високий ступінь електробезпеки завдяки електронному контролю наявності заземлення, захист від перегріву, захист від перепадів напруги, захист від замерзання, пам'ять за відсутності харчування.

Простота в монтажі:
Завдяки відносно невисокому споживання електроенергії (найпотужніший - 1,56 кВт) використовуються існуюча електропроводка і розетки. Монтаж електрорадіатори «ОптіМакс» займає лічені хвилини і полягає в підключенні до джерела живлення і налаштування шляхом нескладних маніпуляцій. Його можна вішати на стіну, або встановлювати на підставках або коліщатках.

Простота у використанні:
Включити, задати температуру і забути! Температура задається в кожній кімнаті індивідуально. Систему немає необхідності відключати навіть на літній період. «ОптіМакс» працюватиме в режимі кімнатного градусника (Діапазон вимірюваних температур в приміщенні від - 9 ° С до +99 ° С). Режим «антизамерзання» не дозволить опуститься температурі в приміщенні нижче +5 ° С.

Надійність і універсальність:
Нагрівальний елемент виготовлений з нержавіючої сталі і має такий запас потужності, що може працювати навіть на відкритому повітрі, простий в установці і сумісний з будь-яким теплоносієм. Не боїться негативних температур (заправляється рідину на основі гліцерину, витримує мороз до -20 ° С). «ОптіМакс» працює при напрузі живлення від 180 до 250 В.