1. Висока енергоефективність і низькі витрати;
2. Електрику швидко і без втрат перетворюється в тепло;
3. Низькі початкові інвестиції в порівнянні з іншими рішеннями в області опалення;
4. Низькі експлуатаційні витрати в порівнянні з іншими рішеннями в області опалення;
5. Простота і висока швидкість монтажу;
6. Мінімальне поточне обслуговування;
7. Гнучкий контроль і оптимальне енергоспоживання;
8. Рівномірний розподіл тепла;
9. Контроль температури здійснюється з урахуванням усіх джерел тепла в будинку і особливостей приміщення;
10. Різноманітні рішення для різних типів будинків, різного дизайну, стилів життя і очікувань до рівня комфорту;
11. Висока безпека і відсутність пошкоджень обігрівальної системи у разі відключення електроенергії при низьких температурах.

Електричні конвекторні обігрівачі - одне з найбільш популярних рішень в області опалення різних приміщень. Оскільки практично вся електроенергія безпосередньо перетвориться з високим ККД в тепло, комфортний рівень температури в приміщенні досягається дуже швидко. Електроконвектори використовуються як для основного опалення будівель, так і в якості додаткових джерел тепла.

Всі електроконвектори Ensto безпечні через низьку поверхневої температури і наявності автоматичного захисту від перегріву. Електроконвектори точні, енергоефективні, безшумні і забезпечують високий рівень комфорту за рахунок рівномірного розподілу тепла. Всі обігрівачі зроблені з оцинкованої сталі і не піддаються корозії. Різноманітні серії і моделі дозволяють вибрати конвектор потрібних габаритів. Обігрівачі мають подвійну ізоляцію і клас захисту II, не вимагають захисного заземлення. Електроконвектори Ensto швидко реагують на зміну температури повітря в приміщеннях і в автоматичному режимі постійно підтримують її на заданому комфортом рівні.

 

Відповідь на питання "Чому потрібно купити електроконвектор Ensto?" досить простий. При порівняно однакових параметрах електроконвекторів, пропонованих різними компаніями, вибір покупця завжди відмінюється до більш надійному, якісному і енергоефективному продукту. При професійному розгляді всіх технічних, фінансових та експлуатаційних аспектів, фінські електроконвектори Ensto як спосіб обігріву приміщень повністю задовольняють всім вимогам, пропонованим як будівельною організацією, так і власником будівлі. Сучасні технології компанії Ensto базуються на північних умовах, де особливу роль відіграють ефективність, економічність і надійність опалення.