ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ СИСТЕМИ ENERGOLUX SMART COMFORT SYSTEM ТА ІНШИХ ТИПІВ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ
Найменування  Energolux Smart Comfort System Електрокотел   Масляний обігрівач
Ефективність в експлуатації так так -
Доступна вартість - - так
Відсутність пересушування повітря так так -
Можливість контролю температури в приміщенні так - -
Ергономічність (комфорт використання) так - -
Економічність використання так - -
Безпека так так -
Простота монтажу так - так

Важливо, що установка EnergoLux Smart Comfort System не потребує дозвільних документах і особливих технічних умовах, а це істотно заощадить Ваші кошти. І оскільки EnergoLux Smart Comfort System не вимагає підведення труб, Ви заощадите також на їх покупці і монтажі і наступному відновленні оздоблення стін. Встановити радіатори LHR настільки просто, що впорається з цим навіть неспеціаліст.

EnergoLux Smart Comfort System може служити як основним опаленням приміщень, наприклад - надбудованих мансард, прибудов, не газифікованих будинків і будинків, так і додатковим джерелом тепла до вже існуючої системи централізованого або автономного опалення, якщо та з якихось причин працює недостатньо ефективно.

EnergoLux Smart Comfort System - це втілення в реальність мрії про тепло і комфорт, що не вимагає великих витрат. EnergoLux продумав все до дрібниць. У цьому Ви переконаєтесь самі, як тільки почнете використовувати цю розумну огрівальну систему.

У радіаторах LHR системи EnergoLux Smart Comfort теплоносієм є вода, і тому вони нагрівають навколишнє повітря дуже швидко. Варто Вам включити EnergoLux Smart Comfort System в електричну мережу і виставити бажану температуру, - і незабаром в кімнаті буде тепло і затишно. Контроль над підтримкою температури здійснюється за допомогою виносних датчиків, що встановлюються в необхідних зонах, - наприклад, прямо над ліжком дитини.

Вам не треба піднімати температуру всієї системи опалення в будинку, перегріваючи його, щоб зігріти дальню холодну кімнату. Додайте радіатори Energolux Smart Comfort System в потрібних для Вас місцях, виставте на кожному з них комфортну температуру і насолоджуйтеся теплом! А розумна система подбає про решту сама.

Ви можете вибрати для деяких кімнат (наприклад, для дитячої або спальні) більш теплий режим і задати, в які години температура повинна підвищуватися і знижуватися. За бажанням, EnergoLux Smart Comfort System нагріє приміщення точно до зазначеного годині, а у Вашу відсутність продовжить роботу в щадному економному режимі, не витрачаючи зайві кошти. Відтепер «погода» в будинку буде під Вашим повним контролем.

Energolux Smart Comfort System "не пересушує повітря", що позитивно впливає на здоров'я людини, повністю герметична і може знаходиться в безпосередній близькості від меблів і штор. Завдяки невисокому споживання електроенергії та роботі радіаторів за встановленим Вами пріоритету опалення приміщень Energolux Smart Comfort System» не перевантажує "електромережу, а програмована температура нагріву поверхні батареї захищає від можливих опіків. Це особливо важливо, якщо в будинку знаходяться діти або домашні тварини. Крім того, система універсальна і мобільна - її легко демонтувати і перемістити в інше місце.

Energolux Smart Comfort System робить Ваш комфорт цілком незалежним від некмітливих комунальних служб і примхливого централізованого опалення.